Mikrojehličková radifrekvence SECRET 9

Mikrojehličková radiofrekvence SECRET 9

jedinečné ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky viditelnými již po 1. ošetření

• výrazná redukce mělčích i hlubších vrásek
• celkové vyhlazení a vypnutí pokožky
• jedinečné výsledky při redukci strií
• korekce vpáčených jizev po akné, neštovicích, úrazech atd.
• zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
• rychlá rekonvalescence (1-2 dny)

Hlavním principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží, které stimuluje vytváření nového kolagenu a elastinu, díky kterému se vyhlazuje pokožka.

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET?

Během ošetření dochází k zavedení tenkých pozlacených mikrojehliček do požadované hloubky přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Fyzické narušení pokožky mikrojehličkami spouští další ozdravné procesy v kůži a aplikace kyseliny hyaluronové po zákroku tuto estetickou metodu dovádí k dokonalosti. Efekt se dostavuje postupně během několika následujících týdnů.

Ošetření patří mezi mírně invazivní, ale je rychlé, velmi účinné a s krátkou dobou rekonvalescence. Pro maximální komfort procedury aplikujeme před ošetřením znecitlivující mast. Jehličky pronikají v oblasti obličeje max. 4 mm pod kůži, přičemž hloubka průniku se nastavuje individuálně. Pokožka je ihned po ošetření lehce zarudlá a oteklá, které do 2 hodin se zarudnutí vytrácí a je možné se vrátit do běžného režimu.

Mikrojehličková radiofrekvence dokáže omladit pleť až o 10 let. Doporučujeme obvykle sérii 2 – 5 ošetření, dle povahy řešeného problému po cca 4 – 6 týdnech.
Při ošetření strií a jizev jsou výsledky trvalé. Při požadavku na redukci vrásek a vypnutí pokožky přetrvávají výsledky až 1-2 roky po ošetření.

Zbavte se navždy strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET 9

Do nedávna se problém strií dal pouze mírně zredukovat pomocí nejrůznějších laserů, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný, jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence SECRET. Tato unikátní metoda přináší úžasné výsledky. Lze použít na téměř všechny partie těla.
Nejúčinnější je na čerstvé strie a jizvy, ovšem i desítky let staré, dokáže téměř zneviditelnit.

Jak se liší mikrojehličková radiofrekvence od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace nebo-li omlazení je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Ostatní typy radiofrekvencí od monopolárních přes multipolární až po frakční radiofrekvence jsou pouze povrchové a proto nejsou na vrásky a strie dostatečně účinná.

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena cca 2 – 5 ošetření s odstupem 4 – 6 týdnů, dle hloubky řešeného defektu a individuální schopnosti regenerace.

Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající tvorba nového kolagenu a elastinu je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje po dobu následujících 3 – 5 měsíců. Exelentních výsledků je dosahováno při ošetření strií a vpáčených jizev, kde již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.