Neivazivní facelift

lifting obličeje a krku dermálními nitěmi

VÝHODY

tvar_facelift

JEDNÁ SE O MODERNÍ, PŘEVRATNOU A VYSOCE ÚČINNOU METODU, KTERÁ ODSUNUJE DO POZADÍ KLASICKÝ FACELIFT PROVÁDĚNÝ PLASTICKÝMI CHIRURGY. TOTO OŠETŘENÍ VÁM JEDNODUŠE A ŠETRNĚ ZAJISTÍ VYPNUTÍ KŮŽE OBLIČEJE A KRKU, A TO POMOCÍ JEDNODUCHÉHO VPICHU A SYSTÉMU JEMNÉHO UCHYCENÍ TKÁNÍ. DÍKY TOMUTO LIFTINGU ODPADÁ VYŘAZENÍ Z NORMÁLNÍHO ŽIVOTA, KDY JE PO KLASICKÉM FACELIFTU CELÝ OBLIČEJ VČETNĚ VLASŮ 14 DNÍ OBVÁZÁN A KLIENTKA JE VYLOUČENA Z BĚŽNÉHO ŽIVOTA.

U LIFTINGU DERMÁLNÍMI NITĚMI MŮŽETE HNED DRUHÝ DEN PO ZÁKROKU ZCELA NORMÁLNĚ FUNGOVAT.

BĚHEM JEDNOHO ZÁKROKU LZE OŠETŘIT CELÝ OBLIČEJ I KRK NEBO NAOPAK SEPAROVANĚ OŠETŘIT JEN URČITOU OBLAST TVÁŘE, KDE JE NEJVĚTŠÍ PROBLÉM. TENTO TYP LIFTINGU JE VHODNÝ PRO RŮZNÉ TYPY PLETI, LZE HO RŮZNĚ STUPŇOVAT DLE STÁŘÍ A POTŘEB TVÁŘE, DOPLŇOVAT, OPAKOVAT A KOMBINOVAT S OSTATNÍMI METODAMI ESTETICKÉ MEDICÍNY – S APLIKACÍ BOTULOTOXINU A VÝPLŇOVÝCH MATERIÁLŮ.

TATO NOVINKA UMÍ VYŘEŠIT A UPRAVIT NEVÝRAZNÉ KONTURY OBLIČEJE, JAKO JE HRANA DOLNÍ ČELISTI, POKLESLÉ TVÁŘE, POKLESLÉ ÚSTNÍ KOUTKY, POVADLOU KŮŽI NAD HORNÍ ZEVNÍ ČÁSTÍ OKA, ZPEVNĚNÍ KŮŽE V OKOLÍ ÚST A ODSTRANĚNÍ VRÁSEK NA HORNÍM RTU, VRÁSKY NAD KOŘENEM NOSU, VRÁSČITÉ TVÁŘE, UVOLNĚNOU KŮŽI BRADY A POD BRADOU, VPADLÉ OBOČÍ, SVISLÉ VRÁSKY KOLEM ÚST A MNOHÉ JINÉ ESTETICKÉ PROBLÉMY, KTERÉ VÁS S PŘIBÝVAJÍCÍMI LÉTY MOHOU ZAČÍT TRÁPIT.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

1-kreslena-tvar

ZÁKROK SE OBVYKLE PROVÁDÍ V MÍSTNÍM mastí s LIDOCAINEM. VYUŽÍVAJÍ SE NITĚ S PROTISMĚRNÝMI KLIČKAMI S LIFTINGOVÝM ÚČINKEM K VYPNUTÍ POVADLÉ KŮŽE, HLADKÉ NITĚ K VYPLNĚNÍ NOSORETNÍCH RÝH, VRÁSEK KOLEM ÚST A OČÍ A ZOUBKOVANÉ NITĚ KE ZVÝRAZNĚNÍ KONTURY DOLNÍ ČELISTI. HLADKÉ NITĚ SE ROVNĚŽ POUŽÍVAJÍ K VYTVOŘENÍ MŘÍŽKY ZPEVŇUJÍCÍ POVADLOU KŮŽI V NEJVÍCE POSTIŽENÝCH OBLASTECH. NITĚ SE APLIKUJÍ DO PODKOŽÍ POMOCÍ ULTRATENKÉ JEHLIČKY.

JAKÝ MAJÍ DERMÁLNÍ NITĚ ÚČINEK?

2-tvare

30-40% LIFTINGOVÉHO EFEKTU KLIENTKA POZORUJE IHNED PO ZÁKROKU. NITĚ UMÍSTĚNÉ DO PODKOŽÍ STIMULUJÍ TVORBU KOLAGENU, KTERÝ PO DOBU DALŠÍCH 180 DNŮ STÁLE VÍCE ZPEVŇUJE OŠETŘENOU OBLAST. DEFINITIVNÍ VÝSLEDEK JE TEDY MOŽNO VYHODNOTIT ZA 3-6 MĚSÍCŮ. VŠECHNY NITĚ JSOU VSTŘEBATELNÉ, JEJICH ÚČINEK TRVÁ min. 2 roky, PO TÉTO DOBĚ LZE ZÁKROK LIBOVOLNĚ OPAKOVAT.

Liftingové 3D kanylové nitě

LIFTINGOVÉ 3D KANYLOVÉ NITĚ JSOU NA ČESKÉM TRHU NAPROSTOU NOVINKOU. JEDNÁ SE O NEJSILNĚJŠÍ A NEJSLOŽITĚJŠÍ VSTŘEBATELNÉ DERMÁLNÍ NITĚ, KTERÉ PŘEDSTAVUJÍ JAKÉSI ROZHRANÍ MEZI LÉKAŘSKOU ESTETIKOU A PLASTICKOU CHIRURGIÍ. HLAVNÍ VÝHODOU JE ROVNOMĚRNÉ VSTŘEBÁVÁNÍ, ABSOLUTNÍ LIFTINGOVÝ EFEKT A MINIMÁLNÍ RIZIKO BEZ NUTNOSTI CHIRURGICKÉHO ODSTRANĚNÍ KOŽNÍHO NADBYTKU.

V ČEM JSOU LIFTINGOVÉ 3D KANYLOVÉ NITĚ JINÉ NEŽ STARŠÍ TYPY?

TENTO NOVÝ TYP DERMÁLNÍCH NITÍ SE LIŠÍ PŘEDEVŠÍM UMÍSTĚNÍM OSTNŮ, A TO V CELÉ DÉLCE A PO VŠECH STRANÁCH NITĚ VE TVARU ŠROUBOVICE. TÍM JE ZAJIŠTĚN DOSUD NEJVĚTŠÍ LIFTINGOVÝ EFEKT BEZ KOMPROMISŮ. TYTO NOVÉ NITĚ JSOU URČENY JEN PRO ZKUŠENÉ LÉKAŘE, ZABÝVAJÍCÍ SE PROBLEMATIKOU ESTETIKY TVÁŘE A KRKU, S DLOUHOLETOU ZKUŠENOSTÍ V OBLIČEJOVÉ CHIRURGII A ESTETICKÉ DERMATOLOGII.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

ZÁKROK provádíme ZA PŘÍSNĚ STERILNÍCH PODMÍNEK. PO INJEKCI LOKÁLNÍHO ANESTETIKA s adrenalinem PROVEDE LÉKAŘ NA KAŽDÉ STRANĚ OBLIČEJE 2-3 VPICHY, OBVYKLE NA VLASOVÉ HRANICI U ZEVNÍHO OČNÍHO KOUTKU, PŘED UCHEM A ZA UCHEM. TUPÉ KANYLY SE ZAVÁDĚJÍ V PODKOŽÍ PŘI MINIMÁLNÍ TRAUMATIZACI TKÁNĚ AŽ DO MÍSTA, KTERÉ CHCEME POZVEDNOUT. POTÉ SE KANYLOU ZAVEDE ZUBATÁ 3D DERMÁLNÍ NIT, KTERÁ SE SVÝMI ZOUBKY ZACHYTÍ V PODKOŽÍ CÍLOVÉHO MÍSTA A ZAVÁDĚCÍ KANYLA SE VYTÁHNE. NA ZÁVĚR SE NITKY USTŘIHNOU, ZASUNOU DO PODKOŽÍ, MÍSTO VPICHU SE ZDEZINFIKUJE A ZALEPÍ. FINÁLNÍM VÝSLEDKEM JE 4-6 NEPATRNÝCH VPICHŮ A KRÁSNÝ LIFTING TVÁŘE, PŘÍP. KRKU.

JAKÁ JSOU OPATŘENÍ PO ZÁKROKU?

3 DNY NAPROSTÝ KLID, nošení speciální masky po dobu 4-6 týdnů na dobu 5-6 hodin denně. LEDOVÉ OBKLADY, SPÁNEK V POLOSEDĚ. 1-2 TÝDNY MOHOU PŘETRVÁVAT HEMATOMY, CITLIVOST NA DOTEK, POCIT TLAKU ČI TAHU SE OBJEVUJE I MĚSÍC PO APLIKACI.

6-obrazku