Odstranění vrásek

– botulotoxinem  vyhlazujeme vrásky kolem očí, na čele, mezi obočím a rtů
– kyselinou hyauronovou vyplňujeme vrásky kolem úst, pod očima odstranění vrásek pomocí botulotoxinu

Botulotoxin aplikujeme do mimických svalů jemnými vpichy a tím zablokujeme nervosvalový přenos a mimický sval se přestane smršťovat, pleť se vypne a vrásky
vyhladí. Ošetření trvá jen několik minut, nástup účinku je vidět po 2-5 dnech s plným efektem do 10-14 dnů. V místě vpichu může kůže lehce otéci a zarudnout, ale tyto příznaky vymizí do 6 hodin od aplikace.

doporučení po zákroku

do 6 hodin od zákroku neležet a nepředklánět.  Dva dny po zákroku omezit slunění, solárium, saunu, kosmetiku a intenzivní sport.

doba efektu botulotoxinu

po první aplikaci působí 3-4 měsíce, po druhé aplikaci 4-5 měsíců a po třetí aplikaci 6 měsíců.

účinek kyseliny hyaluronové

její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.
Nabízíme různé typu preparátů, které se liší hustotou a objemem gelových partikulí. Druh preparátu vždy vybere a aplikuje lékař. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují  lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Pomocí preparátů lze remodelovat  kontury obličeje  – navrácení objemu tváře ( žádný objem, po zhubnutí, propadliny, hluboké vrásky), vyprofilování tvaru (pozvednutí lícních kostí, tváře, brada).

doporučení po zákroku

po dobu 2 dnů přechodný otok  a zarudnutí v místě aplikace. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium)  a velkému chladu, kosmetice  a intenzivní sport.

doba působení kyseliny hyaluronové

účinek je individuální, tělo časem výplně odbourá, obvykle výplně působí  6-12 měsíců.
Po tomto čase se musí jejich aplikace opakovat.botox3

botox4