Mezoterapie

patří mezi metody omlazení pleti, kdy technikou přímé injekční aplikace kyseliny hyaluronové do kůže se pokožka hydratuje a revitalizuje. Následně se zvětší její elasticita, pevnost a znatelné vyhlazení povrchu. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

proč mezoterapii ?
s přibývajícím věkem kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a tvorbu vrásek. Mezoterapie hloubkově hydratuje kůži a nastartuje tvorbu kolagenu.

účinky mezoterapie
revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
podpora buněčného metabolismu
zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

doba působení mezoterapie
výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro lepší efekt doporučujeme opakovat druhou aplikaci po měsíci a třetí aplikaci po 3 měsících. Pro udržení výsledku, pak stačí čtvrtou aplikaci opakovat za rok.

doporučení po zákroku
rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a individuální rychlosti hojení. V běžném životě Vás však nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium) a používat krémy s vysokým ochranným faktorem.